BohemianDAO Genesis + instrukce jak se zapojit

Blíží se genesis (summoning) :reminder_ribbon:BohemianDAO na xDai sidechainu.

V krátkosti o čem je BohemianDAO - neziskové DAO fungující na systému Moloch (frontend DAOhaus). Pomocí něj chceme finančně podporovat především edukační projekty. Informace postupně doplňuji do naší komunitní dokumentace.

Jak jsem již avizoval na chatu - vzhledem neefektivitě převodu ETH na xDai síť (poplatky ~$40), by bylo dobré převést ETH z layer-1 na xDai hromadně. Můžeme tak ušetřit nemalé peníze, které se dají využít na něco smysluplnějšího.

Připravil jsem tedy ETH adresu (EOA), která je zabezpečená HW peneženkou, a která bude sloužit přesně k tomuto účelu. Pokud tuhle možnost využít nechcete, potom bude možnost získat shares po Genesis běžným způsobem přes Membership Proposal.

Genesis se uskuteční v pondělí 19. dubna 2021 mezi 19:00 - 20:00 CET. Krátce po Genesis bude následovat “Genesis party” (20:00 CET) - první setkání členů BohemianDAO :slight_smile:

Rád bych aby všichni lidé, kteří se zůčastní Genesis dostali nějaké pamětní NFT na památku.

Podmínky

  • 0.1 ETH = 1 share
  • shares dostane adresa, které prostředky zaslala!
  • minimum je 0.1 ETH
  • maximum je 2.5 ETH - pokud byste rádi přispěli více, tak nás prosím kontaktujte!
  • zasílejte jen násobky 0.1 ETH!
  • zasílejte ETH nebo WETH
  • NEJDE O DONATE! Ihned po založení DAO budou prostředky opět 100% vaše a můžete si je vybrat, pokud budete chtít

Další pokyny

  • NEPOSÍLEJTE ETH Z BURZY ČI SMART-KONTRAKTU, ale z klasické peněženky (Metamask) ke které máte přístup jako obyčejný transfer - shares dostane adresa, které prostředky zaslala! - pokud se nedomluvíme jinak :point_down:
  • Pokud nemáte jinou možnost, než to poslat z burzy nebo smart-kontraktu, pak mě kontaktujte a nějak se domluvíme (@tree)
  • Je možné příspěvky vzájemně promixovat, pokud chcete shares dostat na jinou adresu než ze které pošlete tokeny na layer1, ale v tomhle případě mě opet kontaktujte + po odeslání budu vyžadovat proof (podepsaná zpráva peněženkou)
  • Můžete poslat příspěvků více (ze stejné adresy je spojím dohromady), ale pokud příjdou z jiných adres, vedlo by to k fragmentaci shares - pokud mě kontaktujete, můžeme to pomocí proofů pospojovat

Genesis Deposit adresa

Prostředky určené ke vkladu do BohemianDAO posílejte do neděle 18. dubna na tuto Ethereum Mainnet adresu:

UPDATE: Příspěvky pro summon jsou uzavřeny! Již není možnost zůčastnit se genesis.

0xD8f00DB2B8131EceaE0e548981Fd495E87b0d053

Já už jsem na tu tuto adresu poslal svůj DAO vklad 1 ETH + 0.1 ETH na poplatky (celkem 1.1 ETH) + jsem provedl testovací výběrovou transakci 0.00001 ETH zpět.

Genesis Plán

  1. V noci z neděle na pondělí 19. dubna 2021:
    1. Oznámím konec depozitů
    2. Vytvořím seznam depozitujících adres a částek
    3. Převedu ETH na WETH
    4. Pomocí xDai OmniBridge převedu WETH na xDai sidechain
  2. Genesis - pondělí 19. dubna 2021 ~19:30:
    1. Provedu summon BohemianDAO pomocí DAOhaus - summoners budou všechny adresy, ze kterých přišel deposit (včetně odpovídajícího share)
    2. Po nasazení kontraktu je DAO bez prostředků - vytvořím tedy první Proposal a to bude vložení všech WETH do DAO
    3. Od této chvíle může kdokoliv vytvářet nové návrhy (proposal)
  3. Genesis párty - krátce po Genesis ~20:00 CET
    1. Společně si odhlasujeme vložení Genesis WETH a DAO může začít normálně fungovat
2 Likes

Příspěvky pro dnešní summon BohemianDAO jsou uzavřeny!

Celkem se sešlo 3.9 ETH od 8 lidí!

Večer okolo 19:30 bude summon a od 20:00 se sejdeme v naší Etheroom na Genesis Party! :tada: