Anycoin.cz - nová česká směnárna - zkušenosti a poznatky

Anycoin je nová česká směnárna, která nabízí zprostředkovaný nákup a prodej kryptoměn. Kryptoměny se reálně obchodují na burze Kraken - Anycoin poskytuje české rozhraní (včetně Limit objednávek) a podporu CZK, tedy i český bankovní účet (Fio Banka, plánují Equa Bank).

Do 25 tisíc Kč není potřeba KYC, viz sdělení níže.

Poplatky za výběr kryptoměn se řídí ceníkem Krakenu - https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360000767986-Cryptocurrency-withdrawal-fees-and-minimums

Web: anycoin.cz


Informace o KYC od Anycoin.cz (Zdroj - BK Discord):

Standardně po překročení limitu výběru 25 tisíc Kč v jeden den vyzveme uživatele k verifikaci. Výjimečně i v jiných situacích.
Poté uživatel v sekci Můj účet nahraje fotku přední a zadní strany občanského průkazu.
Nahrání prostředků na účet a obchodování není před verifikací limitováno.
Do limitu se nepočítá, pokud uživatel nahraje a vybírá stejnou měnu.


Jaké jsou vaše zkušenosti?

Zkušenosti dobré, nákup Dai i ETH ,převod do Metamask v pohodě ,nákup v nočních hodinách ,druhý den dopoledne ve wallet. Něco málo Btc na zkoušku ,převod do Trust wallet taky OK,za mě super směnárna ,rychlý nákup za Kč :+1: pro mě jednoduší než posílat prachy třeba na Coinbase např. přes Revolut kde je nutná směna na Eu :neutral_face:

2 Likes

Musim taky predat referenci, kamarad prevadel 1200,- Kč z BTC do CZK … a bez nejakych vetsich ojebu to mel do pul hodiny na ucte, sam jsem byl docela prekvapenej. Bude nejspis zkouset vybirat vic, takze budu informovat jestli to tak je i s vetsima castkama …

1 Like