[bgdp-3] - utxo.22

[BGDP-3] - UTXO.22

Několik českých krypto komunit se spojilo, aby dali dohromady dosud největší a zcela transparentní komunitní krypto konferenci, která je navíc obsahově nezávislá - UTXO.22. Jak všichni tušíme, v české i slovenské komunitě občas panují spory, jako v každé člověkem tvořené struktuře. Myslíme si ale, že tyto spory dělá nejhlasitějších 5 % a zbylých 95 % jsou lidé se společným cílem svobodných peněz. A právě těmto chceme poskytnout prostor ke vzájemnému networkingu, spolupráci a vzdělání i mimo vlastní, často vyhraněné, preference.

Už na ETHBrno vyjádřilo spousta členů BohemianDAO zájem o podporu akcí tohoto typu. Slíbili jsme, že si nevezmeme peníze od platforem, které nejsou v souladu s našimi morálními pravidly. To ale také znamená, že konferenci pořádáme s omezeným budgetem. Nepřijímáme sponzorské dary od centralizovaných platforem jako Binance či Fumbi. Dá se říci, že nejcentralizovanější platforma, se kterou spolupracujeme, je anycoin.cz. A to především proto, že Anycoin dělá vše pro to, aby získával co nejméně dat o uživatelích. Je naivní myslet si, že centralizované burzy by neměly existovat. Rozhodli jsme se, že budeme propagovat takové, které umožňují nákup bez KYC, dokud to jde.

Pobízíme každého, aby se podíval na naše webové stránky do sekce komunit. Náš cíl sjednocení komunit je na dosah. Podařilo se nám spojit ty největší české krypto komunity. Jmenovitě: Gwei.cz, Holky v kryptu, Bankless Czech, Bitcoinovej kanál, CZ/SK NFT komunita, Kryptovláďa komunita, Polkadotters, Cardanians, Kryptoherna, ČKMA a Kryptodeník.

Možná nějaké z nich neznáte. A to je také jedním z cílů konference - ukázat, kolik komunit a projektů na české a slovenské scéně existuje, propojit je a pomoci k tomu, aby více táhly za jeden provaz.
Kromě propojení komunit konference nabídne více než 120h přednášek, workshopů a dalšího programu pro začátečníky, středně i více pokročilé. Mezi speakery budou nejznámější lokální krypto influenceři a projekty, ale i chief ekonomové nebo například guvernér Národní banky. Díky kvalitnímu a různorodému obsahu, kapacitě 1200+ osob, zásahu podílejících se komunit, živému online přenosu a záznamům zdarma, očekáváme dopad v řádu 30 000+.

Ethereum is people all the way down, and it always has been.
David Hoffman, Bankless Layer 0

Věříme, že tento citát se nevztahuje pouze na Ethereum.
Pojďte s námi sjednotit českou krypto komunitu.

Ask: 2 ETH

3 Likes