Bitcoin Mindset - převodník krypta v prohlížeči

Ahojte, omlouvám se z pohledu fanoušků Etherea za mírně provokativní název mého výtvoru, nicméně si myslím, že může být velmi užitečný pro kohokoliv, kdo se pohybuje v prostoru kryptoměn. Dokonce si myslím, že je užitečnější pro Ethereisty než pro Bitcoinisty, jelikož ti častěji řeší převody mezi různými assety.

Bitcoin Mindset je rozšíření pro prohlížeče Chrome, Brave, Firefox a Tor. Jeho základní funkcionalitu jsem se pokusil demonstrovat na ukázkovém videu na webu, nebo přímo na YouTube:
https://bitcoinmindset.org/

Snažil jsem se dbát na bezpečnost a soukromí. Rozšíření tedy nevyžaduje od prohlížeče žádná oprávnění, veškerá konfigurace se ukládá přímo v lokálním úložišti prohlížeče a žádná informace neodchází ven mimo prohlížeč. Nicméně chápu, že toto plané prohlášení ve vás nemusí nutně vzbudit důvěru, že se rozšíření nesnaží z lidí tahat nějaká data, peníze nebo cokoliv… to už nechám na vás. Každopádně budu rád, pokud jej vyzkoušíte, doporučíte, případně ohodnotíte v Chrome web store nebo Firefox add-ons. Díkec :slight_smile:

4 Likes

Skvělá práce! :clap: Vypadá to super! Přidávám si do backlogu a až bude chvíle, tak na to mrknu víc do hloubky abych mohl případně podpořit tvé prohlášení co se týče dat, atp :slight_smile:

Díky

1 Like

Díky moc, ocením jakýkoliv názor a rád zodpovím případné dotazy :slight_smile: