ETHBrno 2021

Otevřená komunitní konference a setkání příznivců decentralizovaných financí a smart-kontraktů.

Hlavní program plný přednášek a workshopů bude probíhat v sobotu 9. října v Komunitním centru Skála, ale doprovodný program připravujeme na celý víkend (8 - 10. října).

  • Datum konání: Sobota 9.10.2021 (celý den) + program i na páteční večer a neděli
  • Místo: Komunitní centrum Skála, Brno, Czech Republic
  • Kapacita: max 150-200 lidí, 1 velký sál + 3 malé
  • FB událost: ETHBrno 2021

Vstupenky budou zdarma - informace o distribuci vstupenek zveřejníme na začátku září.

Summit organizuje společnými silami Bankless.cz a Gwei.cz.

Všechny další informace naleznete na webu:


Máte zájem na ETHBrno přednášet? uspořádat workshop nebo se jinak zapojit?

Prosím, kontaktujte nás zde nebo na Discordu.

1 Like

Ahoj, rád bych se zeptal, zda by byla ještě k dispozici vstupenka na ETHBrno 2021? Po přihlášení přes MetaMask se mi zobrazilo, že 120/200 je již rozebráno. Doprovázel bych Simču Fichtnerovou, která má vstupenku za podpoření Gitcoin grantu a nerada by jela přes celou ČR do Brna sama. Předem díky za odpověď. Adam Schmied

Ahoj, budeme mazat nějaké duplicitní vstupenky, které lidé vytvořili omylem, tak se zkus dneska večer podívat. (Myslím že by jsme je mohli smazat už dneska do večera, popřípadě v následujících dnech)

Super, díky za rychlou odpověď. Budu to sledovat a doufám, že to klapne. Rád bych se této akce zúčastnil a v Brně jsem vážně dlouho nebyl :wink: Doprovod mladé dámy taky není od věci. Díky Adam

Ahoj, stále sleduji stav vstupenek. Zatím se žádná asi neuvolnila. Budete ještě aktualizovat ty duplicitní? Předem díky za info, snad mám ještě šanci :wink: Adam

Ahoj, zrovna jsme udělali kódy pro organizátory, vstupenky co rozdáme do komunit apod. Napiš mi do pm a pošlu ti kód :wink:

Díky, napsal jsem ti na discord. Zpráva od Síma

Díky všem co se účastnili! :clap:

Byla to skvělá akce, a to především díky vám - účastníkům :wink:

A na tomhle v organizačním teamu pracujeme (post-event):

  • Dotazník pro účastníky
  • Uveřejnění fotografií z akce
  • Zveřejnení audio-video záznamů z přednášek (bohužel nás zklamala technika, takže nečekejte téměř nic :frowning: )
  • Zveřejnění prezentací jednotlivých účastníků
  • POAP za účast
  • Reportáž na Bankless.cz (?)

Pokud má někdo jakkýkoliv feedback k ETHBrno 2021, tak sem s ním!

Slajdy dávám postupně dohromady, jsou k dispozici zde:

Oficiální fotky z ETHBrno 2021 najdete tady:

Pokud máte nějaké vlastní fotky, budeme rádi pokud se o ně podelíte a nahrajete je do tohoto sdíleného alba, díky!: