GWEI call/dokument o posunu komunity

Dnes proběhl první call několika zdejších účastníků (ať víte, o koho se jednalo, tak budete mít seznam pod ETH logem u toho příspěvku - tímto vás k tomu vyzývám :smile: ).
Co se řešilo? Budoucnost gwei. Proč? Samotné ETH letí vzhůru a kupředu a v ČR neexistuje do jisté míry ucelená komunita, která by fungovala na profesionální úrovni a nabízela celou řadu možností, produktů, služeb, snad i zábavy atd.

Protože se ale jedná o pole neorané, bude do konce týdne zatím vytvořen online sdílený dokument, kde kdokoliv z vás se může jakkoliv k budoucnosti komunity vyjádřit. Ať to má trochu hlavu a patu, ta kse zaměříme hlavně na Vaší osobní vizi a silné stránky, kterými jste schopni komunitě přispět. Zde máte příklad (“brainstorming” jen ať víte, o co nám jde):

Příklad

Vize:
- Stránka
- Fórum
- Youtube kanál
- Spolupráce s ETH foundation
- Pravidelná konference
- Vytvoření „ethereové polis“
- Bylo by fajn, kdyby to byl prostor, kde laická veřejnost může „zaklepat“, že má nápad na dappku/projekt/ERC20/smartkontrakt a zdejší kluci ji vytvoří

Čím jsi schopný přispět:
- Psát články na web
- Zvládám ekonomické/filozofické/společenské aspekty krypta
- Dělat youtube kanál
- Vytvářet dappky
**- Podílet se na vývoji ETH **
- Umím kódovat
- Jsem schopný stříhat videa
- Jsem perfektní organizátor a rád budu organizovat konference
- Budu rád sponzorovat celý projekt
- Jsem atraktivní holka a mám zkušenosti s youtube a rozumím ETH

Další:
- Prostě cokoliv, co tě napadne (ideálně ne moc dlouze)

Nedržte se při zemi při vymýšlení vize!~~

Pokud tedy kdokoliv máte zájem se na tomto podílet, promyslete si “vizi” a “silné stránky” a až se tady připíchne dokument, tak pak pod svým vlastním jménem/nickem napište, co si o tom myslíte (ať máme čas popustit uzdu fantazii, launch dokumentu bych asi dal na sobotu).

Zde slíbený dokument - GWEI - Google Документы :wink:

1 Like

Proč je ten odkaz rusky, fakt netuším :smiley: