Gwei.cz Grant Round 5 na Gitcoin - podpořte nás

Vytvoril jsem Gitcoin Grant #590 pro Gwei.cz :fire:

Budeme radi kdyz nas podporite :money_with_wings: (i kdyby jen 1 DAI !) - je to skvela sance pro vas, vyzkouset si Gitcoin - muzete tam podporit krome nas i dalsi projekty jako je DeFi Pulse, 1inch, Tornado.cash a dalsi projekty

Maji tam neco cemu rikaji Quadratic Funding/Voting. Ve zkratce - cim vic lidi nam prispeje (treba i jen po $1) - tim vic dostaneme match od sponzoru (jeden z hlavnich sponzoru je sam Vitalik Buterin) - v soucasnym 5. kole je v poolu $250k
Priklad - kdyby 5 lidi prispelo $1 tak dostaneme celkem treba $20 nebo vic (zalezi na vice faktech)! Kazdy dalsi prispevatel zvysuje match temer exponencialne.

Pokud tedy mate zbytecny 1 DAI, zkuste nam ho hodit na Gitcoin (je potreba GitHub ucet). Dekujeme! :raised_hands:

2 Likes

Chtěl bych se zeptat ,přispíval jsem v sobotu ,ale nejsem vidět v Contributors, posílal jsem z Argentu ,snad jsem to neposlal jinam… :worried:

1 Like

Ty jsi přispěl přímo na naší Donate adresu, neboj přišlo to :slight_smile: Ale není to součástí těch Gitcoin Grants - tudíž za to nedostaneme extra DAI od sponzorů.

Pro přispění přes Gitcoin Grants je nutné mít Github účet a Web3 wallet jako Metamask a udělat to přes ten jejich web (Argent použít bohužel nejde - Gitcoin na to není připravený) - je to spíš zaměřené na vývojáře.

Každopádně velké díky za příspěvěk i tak! :slight_smile: :+1:

1 Like

Grants round 5 byl úspěšně ukončen.

Celkem nás podpořilo 10 lidí a vybrali jsme cca $200! Děkujeme všem za příspěvky :raised_hands:

Další kolo bude od 16.6.2020.