Gweicz první komunitní livestream - listopad 2021

Ahoj, v rámci mého menšího plánu digitalizace a oživení gweicz, se již rýsuje první livestream.

  1. Rád bych volně rozproudil diskuzi a snažil se společně najít ideální termín pro tyto livestreamy, mimo jiné, tohle bude i součástí governance callu č. 16 který se bude konat 10.11.2021 v 20:00

  2. Dále bych se rád společně zamyslel, nad ideální formou těchto livestreamů - jelikož je to pro komunitu a je to spíše komunitní záležitost, bylo by super slyšet názor ostatních.

Mé myšlenky jsou následující:

Ad 1) Časově je pro mě příjemnější, se streamům věnovat přes týden, ačkoliv příliš neřeším, zda je sobota nebo středa. Z dlouhodobého hlediska je pro mě ale určitě lepší, najít termín někdy v týdnu. Bylo by ideální, aby se gweicz livestream nekryl s dalšími aktivitami komunity a ostatních komunit.

Zejména, palírna, pitevna, gov,cally, Kryptovláďův stream apod.

Ad2) Koncept streamů jsem zatím pojal následovně. Jelikož se nechci vrhat hnedka z jedničky do tématu s hostem, nejprve

  • v 1/2, tj. v rámci 30-45 minut vysvětlím danou problematiku, takže i nováček má šanci na pochopení souvíslostí.

  • v 2/2 v ramci cca 30-60 minut (???) si s hostem budeme povídat o daném tématu, formou rozhovoru popíšeme daná úskalí a ideálně bych rád zakompletoval i menší workshop.

Jaký na to máte názor?

2 Likes

Vzhledem k tomu že v úterý je Kicom, ve středu guvernace call a ve čtvrek Vláďa tak bych to vyděl na pondělí/pátek

na Kicoma bych se vydlabnul, stejne tam nerika nic zajimavyho, jenom procita novinky ohledne BTC a dela si srandu z NFT, kterym nerozumi … ale v utery je palirna na Gwei … imho spis pondeli, protoze v patek jsou vsichni nekde na pivu…

1 Like

to je pravda, ale potom jsou tady lidi jako já kteří se tam chodí jenom hádat do chatu :slight_smile: