Letem světem NFT - Host: Michaela Malatin | gweicz livestream

2021-11-15T18:00:00Z

Zdravím všechny kryptonadšence. Jak už jste možná postřehli, před 14 dny jsme rozhýbali první reálnou incentivu, která přišla z mé strany a to sice digitalizovat gweicz, neboli, posunout to zase o trochu dál.

K tomuto účelu budou sloužit (snad) pravidelné komunitní streamy jednou x 14 dní. Na první livestream přijala pozvání nikdo jiná, než Michaela Malatin z Holky V Kryptu.

První stream se tedy koná 15.11.2021 v 19:00

Info o hostovi:

"Moje jméno je Míša Malatín a jsem hrdá členka komunity Holky v kryptu. Kryptu jsem se začala věnovat letos s tím, že Collectibles jsou má prvotina díky hokejovým kartičkám. Mým cílem je přinést osvětu o NFT jako aktivum s velkým potenciálem od umění až po trading/security, které může generovat pravidelné zisky.

Mimo kryptosvět pracuji jako tech projekťák v OpenSource odvětví."

Stream bude zaměřený primárně na NFTs, budeme se bavit o nft začátcích, standardech, o různých směrech umění a budem se snažit ucelit obrázek o nezaměnitelných tokenech, neboli non-fungible tokenech. Je možné, že si ke konci Míša připraví i menší praktickou ukázku.

Na konec tohoto příspěvku posílám odkaz na sli.do, kde můžete klást otázky směrem k hostovi. Těšíme se na vás!
Před zahájením streamu budete informováni zde i na discordu, každopádně stream bude probíhat na gweicz youtube kanále.

SLI.DO otázky směrem k hostovi

2 Likes