Nová česko-slovenská NFT komunita (Discord)

Na lokální scéně vznikla nová specializovaná komunita věnující se fenoménu NFT.

Stojí za ní RΞSISTANCΞ, nadšenec, kterého můžete znát z KryptoVláďa komunity, kde věnoval spoustu svého času šíření povědomí o NFT a pomáhání nováčkům.

Za Gwei.cz komunitu musím říct, že je jedině dobře, že se náš ekosystém takhle rozrůstá a těšíme se na spoluprácí. Pokud vás NFT zajímá, ať už z pohledu nakupujícího, nebo z pohledu autora - určitě doporučuji se na tento Discord přidat :slight_smile:

Pro plný přístup na Discord je nutné kliknout na ikonku malíře :man_artist: pod uvítacím příspěvkem!

Pozvánka na Discord :point_down:

Pár informací o Discordu

(zkopírováno z uvítacího kanálu)

Tento discord byl vytvořen za účelem založení menší komunity lidí, kteří sdílí nadšení nebo zájem o NFT tedy “NON-FUNGIBLE-TOKEN” technologie a rádi by se bavili na témata s tím spojená. Pokud se komunita časem více rozroste, bude to jen dobře. Nebojte se pozvat lidi, kteří se o toto téma zajímají.
Pokud tě tedy zajímá a baví toto téma, chceš se věnovat tvoření, či sbírání umění, mít přehled o novinkách, nebo si jen chceš zaspekulovat nad tímto novým trendem, tak toto je to pravé místo pro tebe.

Discord byl založen primárně na téma NFT a umění, ale také na téma NFT utilit, či další témata ze světa kryptomněn a blockchainu. V případě, že byste chtěli založit novou místnost týkající se témata, nebo projektu zasluhujícího větší pozornost, kontaktujte mě, či moderátory a my zvážíme, zda bude vytvořena další místnost, či ne. Jinak můžete debatovat nad vším možným v kanálech pro volnou diskuzi.

Vize

Do budoucna bych rád, aby v komunitě byli také umělci, kteří s námi takto mohou komunikovat a třeba si zde vytvořit i nějakou fanouškovskou základnu. Pár českých a slovenských umělců, které sem plánuji pozvat už mám v hledáčku.

Dále také chystám menší překvapení pro aktivní lidi, kteří se do komunity připojí, jako jedni z prvních a budou zde aktivní. Zatím nic neslibuji, ale již jsem dal věci do pohybu.

Nebojte se sdílet nápady, jak discord a celou naši komunitku vylepšit. :v: