Přehled Ethereum/Krypto eventů - nápad na projekt

Dostal jsem nápad na menší projektík - jelikož jsem to nikde nenašel a na Twitteru jsem viděl že se po tom pár lidí ptalo. Zároveň se to bude hodit i nám, jako organizátorům eventů, ať víme že se nám to s ničím nekryje :slight_smile:

Přehled Ethereum a krypto akcí, ať už to jsou meetupy, hacktahony, konference atp. (po celém světě). Pro začátek stačí dát dohromady ty největší jako je DEVCON, EthCC, ETHLisbon, ETHPrague atp…

Důležitý je zobrazovat ty eventy i když není stanoveny přesný datum, většinou se ví aspoň kvartál (např. end of Q1, early Q2 atp.). To je docela častý, takže jako základní layout bych viděl klasickou vertikální timeline (ne klasickej kalendář)

Stack bych zvolil ten nejjednodušší: statický generovaný html + hosting na GitHubu. Data uložené v YAML a kdokoliv bude moct udělat PRs se svojí akcí.

Úkoly

  • vymyslet název/doménu/subdoménu
  • vymyslet co by to zhruba mělo ukazovat
  • základní simple design
  • nakódovat SPA podle návrhu
  • dát dohromady seznam eventů o kterých víme

SPA (jednoduchej web) klidně napíšu sám - nejvíc by bylo potřeba pomoci s grafikou, ale ocením pomoc se vsema bodama.

Jde do toho někdo se mnou? Co si o tom myslíte? Díky za feedback či pomoc! :pray:

1 Like