PWN Finance - český projekt P2P půjčky v DeFi

Zdravíme Gwei komunitu! Je nám jasné, že vás baví DeFi, takže vás určitě zaujme i nový český projekt, PWN Finance, který bychom vám v tomto postu rádi v rychlosti představili.

PWN.finance přináší Peer-to-Peer půjčky do DeFi. Něco jako Zonky, akorát jako zástavu použijete Ethereum tokeny.

Typicky se jedná o ERC-20 (UNI, LINK, WBTC…) ale samozřejmě i jakékoliv NFT (Crypto Punks, Decentraland, Hashmasks…). Volba zástavy je tak mnohem flexibilnější, než u ostatních projektů (zejména u lending pools, jako je např. Compound / AAVE). Prostě jakýkoliv token.

PWN vznikl jako experiment během ETH Money 2020. Téměř ihned bylo jasné, že význam jeho uplatnění roste stále rychleji a tak se na konci roku 2020 začalo formovat jádro týmu s jedinou misí: přivést projekt k životu.

Aktuálně se nacházíme těsně před vypuštěním produktu na mainnet a tak bychom vás všechny chtěli pozvat do naší komunity. Ať už jako uživatele, fans, nebo třeba i členy týmu, budeme moc rádi za veškerý support.

Prvním krokem může být přidat se na náš Discord (zde) a sledovat náš Twitter (zde)

Náš současný tým

^ Všechny nás najdeš na našem PWN Discordu. Klidně napiš!

Druhým krokem je zúčastnit se našeho prvního PWN Meetupu, který proběhne jeden večer mezi 26.7. a 8.8. v Praze. Během eventu představíme projekt do detailu, ukážeme demo produktu a budeme diskutovat o Ethereum a DeFi ekosystému. (Datum a místo upřesníme)

PS: Z eventu určitě bude POAP! :slight_smile:

4 Likes

PS: Hledáme nadšené buildery, kteří se chtějí stát součástí PWN!

Chceš být employee #6 nadcházejícího českého unicornu? Mrkni sem → PWN Careers

Aktuálně jde hlavně o engineery (Frontend s Vue.js a Backend s GoLang / Rust) ale rosteme rychle, takže jestli máš chuť přidat se na jinou pozici, určitě se ozvi!

Mailovka je: join@pwn.finance

Budeme se těšit!

4 Likes

Je skvělé vidět český nadějný DeFi projekt, přeji hodně úspěchů!

Pozn. Přehodil jsem tento topic z kategorie Etheroom na Pujčky & spoření, až bude konkrétní datum meetupu, tak bude nejlepší udělat nový konkrétní Etheroom topic. Díky