Tvoříte NFT? Udělejte si reklamu!

Poslední dobou začíná hodně lidí vytvářet vlastní NFT. Zkouší to i někdo od nás?
Pochlubte se svými výtvory :pray:

BTW, události vydání nového NFT se říká “drop” - “NFT drop”. Tak sem něco dropněte :slight_smile:

cc @KryptoVlada @Bohus a další

2 Likes

Sen každého maximalisty! Mít nad svou postelí místo manželské fotografie obrázek, který mi bude neustále připomínat, že mám na zahradě zakopanou plechovou destičku se seedem a mapou ke svému digitálnímu zlatu :slight_smile:

2 Likes

Dropuju :slight_smile:
Mám zatím jen svýho Bohuše v 6 kusech (teda už jen v 5)!

2 Likes

Tak moje pokusy zde :slight_smile:

2 Likes

Moje první kusy zde.
Vždy jsem hledal cestu, jak svoji grafiku prezentovat a nabídnout světu a tahle možnost mi přijde naprosto skvělá.
BTW před tím, než jsem objevil NFT, byl jsem zapřisáhlý HODLer. Za nic na světě by mě nenapadlo utrácet drahocené étery za DeFi. A podívejme se…
Rarible – Create, sell or collect digital items secured with #blockchain

2 Likes

Taky se pokouším něco tvořit.

1 Like

Taky si vytvářím něco pro radost. Poslední dobou nemám vůbec čas, ale chci každý měsíc do kolekce přidat jeden další.

3 Likes

Ahoj, vytvořil jsem Pamětní minci pro připomenutí těch hezčích věcí v tomto roce. Můžete ji poslat svým přátelům. Udělám pro vás akci: Kdo mi pod tenhle přízpěvek ukáže, že si zakoupil jednu tuto minci, pošlu mu dalších 5, aby mohl poslat přátelům :slight_smile:

Mince je vytvořena vektorovou grafikou v programu Inkscape, zabralo mi to celkem asi 35 hodin.

Díky za podporu. :slight_smile:

1 Like

Ahojte, vytváříme s bráchou sběratelské karty s tematikou kryptoměn. Budeme rádi, když se mrknete :slight_smile: Díky

image

1 Like

Vytvořil jsem něco pro fanoušky Etherea! V noci přidám ještě obrázek pro fanoušky Bitcoinu :grinning: Pro každého platí, že pokud koupíte jeden, pošlu Vám další 2 jako bonus. Platí do vyprodání zásob a platí pro každé moje NFT :heart:

1 Like

Tady ještě přikládám ten Bitcoin :smiley:

1 Like

Zdravím, dělám na souboru 20ti kreseb na téma rituální masky, Afrika, Jižní amerika, Severní amerika, a asi Austrálie nebo Japonsko. Rozlišení 6000x6000 px. Procreate, Ipad Pro.
Tohle je nejnovější.

4 Likes

Také přikládám jeden extra large projekt :slight_smile: BANKNOTES Collection Marketplace on OpenSea: Buy, sell, and explore digital assets

1 Like

Ahoj,

sice pozde ale prece

chtel jsem se web3 naucit je vysledek je zde: https://luckygreenwitch.com/

Mintujte zdarma, dokuj jsou.