Argent - nejlepší mobilní peněženka vhodná pro nováčky

Argent je bez debat uživatelsky nejpřívětivější mobilní ETH/ERC-20 peněženka pro Android / iOS. Už jsem ji nainstaloval pár lidem, kteří jsou absolutní nováčci v kryptoměnách a zatím žádný problém. :100:

Má několik jedinečných funkcí, ty nejpodstatnější jsou:

  • jde o smart-kontrakt peněženku
  • snaží se úplně eliminovat seed při zachování velké bezpečnosti pomocí tzv. Argent Guardians, což mohou být vaši důvěryhodní kamarádi, HW wallet či jiná Ethereum adresa
  • platí za vás gas (transakční poplatky) - transakce v rámci aplikace jsou tedy úplně zdarma (UPDATE 11/2020: tohle už bohužel neplatí)
  • obsahuje základní rozhraní pro DeFi projekty - nyní podporuje Compound, DAI Savings Rate, token swapy - záběr neustále rozšiřují
  • podporuje Walletconnect propojení, pomocí kterého můžete propojit webový browser s telefonem pomocí QR kódu a ovládat tak dApps pohodně na velké obrazovce
  • každý uživatel dostane zdarma ENS (Ethereum Name Service) adresu ve tvaru <nickname>.argent.xyz
    argent

Pozvánka

Prvních 19 lidí, kteří si stáhnout aplikaci přes odkaz níže nebo zadají invite kód “L6XR23Ric0” dostanou přednostní přístup a nemusí čekat na ve frontě (aplikace je zatím na pozvání).

Zdarec,taky můžu poslat 3 pozvánky na Argent ,kdyby někdo chtěl .

Taky muzu poslat 2 pozvanky … myslim si, ze to urcite stoji za to, pouziva se to zatim fakt nejlip ze vsech penezenek co jsem zatim mel + moznost savingu penez, ktery tam jinak jenom lezi. Jeste jsem teda nezkousel tam treba nahravat penize kartou, nebo uctem (ale hodlam to brzo zkusit), kdyz by to probehlo hladce, tak mi to prijde i jako idealni entry point do kryptomen.

Argent V1 je oficiálně venku! :tada:

Peněženka je nyní otevřená pro všechny, pozvání už není potřeba. Navíc přidali integraci DeFi služeb jako Aave, TokenSets, PoolTogether a další. Argent také pořád platí Gas, což je v těhle dobách (než se vyřeší EIP-1559) naprosto super!

1 Like