Hlasování o názvu novinkového webu

Včera (pondělí, 15. 2. 2021) jsme se na Web Devs Call #0 dohodli, že vytvoříme hlasování o názvu nově vznikajícího Novinkový web o kryptoměnách.

Aktuálně (v developerské verzi) má web název cryptohash, nicméně není problém udělat změnu. Za mě osobně je nejlepší volbou bl0k.cz.

  • Je lehce zapamatovatelný
  • Je už zaregistrovaná doména
  • Jsou už vytvořené sociální sítě

Toť asi moje nějaké tři základní důvody. cryptohash.cz je moc krkolomné, těžko zapamatovatelné. gweinews.cz zase názvem odkazuje na Ethereum a web je koncipovaný tak, že bude zahrnovat “hlavní” kryptoměny. Proto moje osobní volba padla právě na bl0k.cz.

Pokud ale máte vlastní návrh/nápad napište pod tento příspěvek. Hlasování uzavřeme na Governance Call #2 .

Hlasování o názvu novinkového webu Gwei komunity
  • cryptohash.cz
  • gweinews.cz
  • bl0k.cz
  • Váš vlastní nápad (napište pod tento příspěvek)

0 hlasující

Návrh č. 4.
etheroom.cz

(Toto sice primárně není z mé hlavy, ale za mě je to fakt top a vůbec nevadí, že to odkazuje jen na ETH. To je jak kdybych řekl, že coindesk odkazuje jen na coiny a ne na tokeny. A co si budeme povídat, tak ETH je jak dominantní ve světě, tak bude i středem našeho zájmu).

Za me je to taky Bl0k.cz (i kdyz ta nula v adrese bud imho v budoucnosti delat trable pri predavani mouth to mouth, ale to snad nejak poresime) …blok je soucast vsech* blockchainu, takze mi to prijde adekvatni … co se tyce etheroomu, tak tam je i ten fonetickej nazev v podstate identitckej jako “ethereum”, takze tam by dochazelo ke zkresleni taktez a navic je to ciste jen ETH …a myslim, ze v budoucnu budeme na Gwei.cz dost blockchain agnostic :slight_smile:

1 Like

Chlapi, už předem říkám, že jestli mám být hlavní přispěvovatel na tento web, tak s bl0k.cz budu mít docela problém. To je jak kdybychom prodávali lego. Už jsem teda slíbil, že psát budu, ale řekněme v tomto případě jenom z donucení. (Ono je docela blbý, že to, na čem jsme se dohodli - tedy že největší váhu v hlasování budou mít ti, kteří nejvíce obětují, neplatí. A vzhledem k tomu, že jsem přislíbil největší aktivitu…)
Pokud se vám nelíbí etheroom.cz, tak ještě navrhuji třeba chainnews.cz , nebo soundmoney.cz .

Já sem si myslel, že půjde ta anketa postupně aktualizovat o ty nový názvy… Bohužel to nejde, takže asi pak zítra na Governance callu vytvoříme anketu novou.

2 Likes

ja bych byl taky pro bl0k.cz, ale ja zmaknu max psat kratky news, takze vyber necham na vetsine vic aktivnich.

etheroom je fajn, ale jak jsem se bavili, tak to bude chtit neco vic univerzalniho… chainnews se mi celkem libi, akorat ma 2 ‘n’ za sebou, tak me napada mozna chainews nebo dNews…

Ty dvě “n” jsou blbé no. Teď mě ještě napadl: chaintelegram.cz .

1 Like

… to se mi libi :+1:

Tady nějaké nápady:
ethHQ
defiHQ
ethereumHQ
defiHQ
ethstats
defistats

1 Like

Taky tu ještě dávám jeden “český”: mojekrypto.cz
(v rámci brainstormingu, nic zasádního)

Další: trustychains.cz

Nápady:
dnews
ethsvet
sveth (zni trochu jako rude pravo)
defisvet
dmag
eth.cz

1 Like

Na tohle hlasovani by bylo fajn slid.do, kde by slo hlasovat i pro jiz zminene napady.

Moje:
Etheroom.cz
DefiSpace.cz
Krypto.fi
Krypto.finance

1 Like

za mě pořád etheroom.cz a nově DefiSpace.cz vede!

2 Likes

delfin.
delfin.cz je zabrany

to slid.do neni spatnej napad

defeed.cz

Mě se líbí mojekrypto.cz

1 Like

Dopadlo to nejak? Hlasuje se o tom nekdy (sry, nestihl jsem vcera call)

Zatím to nedopadlo nijak. Je to u ledu. Každopádně hážu tady další návrh: DailyChain.cz