Gwei.cz: Pomozte nám s rozvojem našich projektů

Pokud Vás baví, stejně jako nás, používání a zkoumání Ethereum ekosystému a zároveň v něm například vidíte i budoucnost, můžete se s námi podílet na rozvoji komunitních projektů, které vznikají v rámci naší komunity.

Podílet se můžete dvěma způsoby, a to buď finančně nebo aktivním zapojením v nějakém již vzniklém projektu (nebo přijít s vlastním projektem :tada:).


:muscle: Chci se aktivně zapojit

Projektů, na kterých pracujeme nebo je máme v hlavě je spousta, proto se pro každého vždy něco najde. Neztratí se u nás lidi, kteří umí nebo mají zájem:

Překládat

V tuto chvíli překládáme mobilní aplikaci Zerion a volném čase se někteří členové pouštějí do Ethereum.org - CZ překlad. Hledáme ale i překladatele pro náš nově vznikající Novinkový web o kryptoměnách.

Psát články

Aktuálně tvoříme Novinkový web o kryptoměnách, na který stále hledáme nové lidi, kteří by měly čas a chuť psát o novinkách ze světa kryptoměn.

Tvořit videa

Pokud umíte točit videa, stříhat nebo motion design, tak vám moc rádi jakkoliv pomůžeme. Ostatní členové vám můžou například vytvořit scénář nebo připravit rešerše k videím.

Dělat grafiku

Spousta našich projektů potřebuje nějaký pěkný grafický výstup a tak je super mít v týmu nějaké grafiky, kteří pomůžou s vizuální stránkou.

Programovat

Velká část našich projektů jsou nějaké webové stránky, proto se nám asi nejvíce hodí web. vývojáři. Nicméně začínáme se bavit například o tvorbě Nápad na P2P službu, pro směnu fiat↔stablecoin mezi známými, kterou zamýšlíme jako mobilní aplikaci. Do budoucna bychom chtěli vytvořit i stablecoin navázaný na českou korunu, proto je vítaný i každý smart-contract vývojář.

Můžu přispět i něčím jiným?

Samozřejmě. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům. Stačí nám napsat :slightly_smiling_face:

Chci se k vám přidat

Pokud se k nám chcete přidat, napište sem dolů pod tento příspěvek. Můžete ale také kontaktovat kohokoliv s rolí “Council” nebo napsat do kanálu #komunita na našem Discordu.


:dollar: Chci Vás podpořit finančně

Finační podporu využijeme k financování projektů a konferencí. Podpořit nás můžete buď zasláním kryptoměn na adresu 0x4D07aF703C163540c59763fF404710204334AF81 nebo v rámci Gitcoin grantů.


:scroll: Seznam aktivních projektů + aktivních členů

Odkaz na dokument: Google Sheet dokument


4 Likes